Opcje wyglądu

Program Profilaktycznegy "Miej odwagę, nie nadwagę"

W ramach Programu Profilaktycznego "Miej odwagę, nie nadwagę" zapraszamy naszych pacjentów na bezpłatne konsultacje z dietetykiem. Więcej informacji pod nr tel. 502 136 612. Dietetyk przyjmuję pacjentów w gabinecie 101 (1 piętro) w każdy piątek od 11.00 do 12.00.

ZAPRASZAMY DO CHUK: Dla osób szczególnie narażonych na choroby układu krążenia został opracowany Program Profilaktyki Chorób Układu Krążenia (CHUK), który ma na celu podniesienie wiedzy i świadomości pacjentów na temat chorób układu krążenia i zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim zmniejszenie o 20 proc. zachorowalności i umieralności Polaków z powodu chorób układu krążenia.
Jeżeli jesteś osobą w wieku 35, 40, 45, 50 i 55 lat (w danym roku kalendarzowym) i dotychczas nie rozpoznano u Ciebie choroby układu krążenia oraz nie korzystałeś w ciągu ostatnich 5 lat z badań w ramach programu profilaktyki chorób układu krążenia (CHUK).
Albo jesteś osobą szczególnie obciążoną czynnikami ryzyka, m.in.:


masz nadciśnienie tętnicze krwi,
masz podwyższone stężenie cholesterolu,
masz nadwagę lub jesteś osobą otyłą,
palisz papierosy,
masz więcej niż 35 lat,
jesteś mężczyzną,
jesteś obciążony genetycznie.


ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! Przeprowadzimy z Tobą wywiad i skierujemy Cię na badania (pomiar ciśnienia tętniczego krwi oraz badania biochemiczne). Na ich podstawie dokonamy oceny ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia oraz wskażemy, w zależności od potrzeb, dalsze zalecenia.
WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ REJESTRACJA pod nr tel.: 798 614 279

« powrót