Opcje wyglądu

KOMUNIKAT

Szanowni Pacjenci,

zdajemy sobie sprawę z trudności jakie napotykacie od jakiegoś czasu dzwoniąc do naszej Przychodni, w celu rejestracji do lekarza, lub szczepienia przeciwko COVID.Pandemia uderza również w nas. Spośród personelu lekarskiego trzech zostało oddelegowanych na oddziały covidowe . Zdarzają się także zachorowania. W związku z zaistniałą sytuacją rejestrujemy wyłącznie przypadki pilne.Bardzo prosimy o wyrozumiałość.


Od początku pandemii drzwi naszej Poradni były i są dla Was otwarte, ale prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.
W celu usprawnienia obsługi pacjentów:


  • karteczki z zapotrzebowaniem na powtórzenie leków stałych prosimy wrzucać do skrzynki pocztowej znajdującej się przy głównym wejściu Przychodni lub przesłać na maila– zamowrecepte.vita@gmail.com (jest możliwość wypisywania leków stałych na okres do 12 miesięcy z możliwością np. wykupienia jednego opakowania w danym miesiącu).

  • SKIEROWANIE ON LINĘ NA TEST COVID -> https://www.nfz.gov.pl/.../zarejestruj-sie-online-na-test... Jeśli źle się czujesz i podejrzewasz u siebie zakażenie korona wirusem wejdź na tę stronę i wypełnij formularz online. System określi, czy kwalifikujesz się do testu. Jeśli tak – otrzymasz zlecenie na test z konkretną datą. To nowe, duże udogodnienie dla pacjentów.
« powrót