Opcje wyglądu

Gabinet Promocji Zdrowia

GABINET PROMOCJI ZDROWIA I EDUKACJI ZDROWOTNEJ

Miło jest nam poinformować, że w ramach Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej utworzyliśmy Gabinet Promocji Zdrowia i Edukacji Zdrowotnej. Celem zajęć prowadzonych przez personel medyczny jest zapewnienie Państwu jak również członkom Państwa rodzin (opiekunom) dostępu do specjalistycznej wiedzy z zakresu niżej wymienionych zagadnień, a tym samym doskonalenie umiejętności niezbędnych do samoopieki i samokontroli. Edukacja w ramach zajęć w Gabinecie pozwoli również rodzinom (opiekunom) przygotować się do sprawowania nieprofesjonalnej opieki w warunkach domowych. Korzystanie z porad jest bezpłatne i nie wymaga żadnego skierowania. Poniżej zamieszczamy tematykę spotkań wraz z terminami zajęć edukacyjnych. Informację dot. spotkań można uzyskać pod nr telefonu 77 40 17 031 lub 506 353 441.


TEMATY:
1. Jak skutecznie zadbać o zdrowy styl życia- dieta i aktywność fizyczna.
2. Planowanie rodziny oraz karmienie i pielęgnacja noworodka.
3. Suplementacja witaminy D3- dlaczego jest tak istotna.
4. Palenie papierosów a nowotwory tytoniozależne.
5. Palenie papierosów a choroby układu krążenia i układu oddechowego.
6. Otyłość wpływ na rozwój chorób cywilizacyjnych i nowotworów.
7. Żywienie i ruch u dzieci – gwarancją prawidłowego rozwoju.


Gabinet mieści się w pokoju 101 na I piętrze w Przychodni i jest czynny w pierwszą i drugą środę miesiąca w godzinach od 12.00 – 13.00.
UWAGA ! W związku z pandemią wszystkie zaplanowane spotkania są odwołane. O ponownym otwarciu gabinetu poinformujemy Państwa poprzez umieszczenia informacji na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń.

 

« powrót